офіційний сайт

ПРОФІЛЬНА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПИТАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ВІЙСЬКОВИХ

Одним із питань члени постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією розглянули подання Волинської обласної прокуратури.

Консультант з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної ради Ірина Прус повідомила, що у документі йдеться про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, директором Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петром Олешком. Йдеться про конфлікт інтересів.

Члени профільної комісії взяли інформацію прокуратури до відома та рекомендували голові обласної ради провести службове розслідування зі з’ясування причин та умов, що сприяли вчиненню згаданого адмінпорушення, а про його результати поінформувати голову обласної ради та постійну комісію з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Окрім того депутати погодили клопотання однієї із військових частин про спрямування коштів на зміцнення матеріально-технічної бази. При цьому голова комісії Анатолій Вітів зазначив, що депутати потребували додаткових консультацій з військовими, аби впевнитись у спроможності освоєння зазначеної суми упродовж бюджетного року, оскільки вже мав місце факт повернення неосвоєних бюджетних асигнувань.

#ПК2024

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*