офіційний сайт

Порядок денний засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією

 1. Про звіт голови Волинської обласної ради восьмого скликання за 2023 рік.
  Інформує: Юрій РОЙКО – заступник керуючого справами – начальник відділу з питань організаційного забезпечення діяльності ради, голова постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.
 2. Про інформацію щодо результатів діяльності органів Волинської обласної прокуратури у 2023 році.
  Інформує: Віктор ТИМЧУК – керівник Волинської обласної прокуратури.
 3. Про звіт депутатів обласної ради.
  Інформує: Анатолій ВІТІВ – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.
 4. Про розгляд звернення квартирно-експлуатаційного відділу м. Володимир від 11 березня 2024 року № 20/535.
  Інформує: Сергій БІДОЧА – начальник квартирно-експлуатаційного відділу м. Володимир.
  Запрошені: Євгеній БЛАЩУК – начальнику Управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Волинської обласної державної адміністрації.
 5. Про звернення Волинської обласної ради до Верховної Ради України щодо негайного прийняття в другому читанні і в цілому законопроєкту № 8371 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій».
  Інформує: Анатолій ВІТІВ – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.
 6. Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Прем’єр-міністра України щодо визволення полонених захисників.
  Інформує: Ігор ЛЕХ – депутат Волинської обласної ради восьмого скликання.
 7. Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності щодо політичних переслідувань Героя-розвідника Червінського Романа Григоровича.
  Інформує: Юлія ВУСЕНКО – депутат Волинської обласної ради восьмого скликання.
 8. Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця воєнного стану.
  Інформує: Юлія ВУСЕНКО – депутат Волинської обласної ради восьмого скликання.
 9. Різне.

Засідання комісії відбудеться 18 березня о 13.00 годині у конференц залі КП «Волиньприродресурс» в режимі відеоконференції.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*