офіційний сайт

ПРАЦІВНИКИ АПАРАТУ ВОЛИНЬРАДИ ПРИДБАЛИ ЧЕРГОВЕ АВТО ДЛЯ ЗСУ

Із власних зарплат збір також підтримали колективи комунальних установ «Волиньприродресурс», обласного сиротинця та Рожищенського притулку для дітей.

Після ремонту та техобслуговування повнопривідний автомобіль КІА, 2010 року випуску, з пробігом менше 100 тис км сьогодні працівники апарату та керівництво обласної ради передали для потреб бойового підрозділу прикордонної служби «Сталевий кордон».

Військовослужбовці 15-го мобільного прикордонного загону довгі місяці виконували бойові завдання у складі 14-ої Князівської бригади на Куп’янському напрямку. Зараз на Волині підрозділ відновлюється, але перебуває у бойовому розпорядженні. Тож, кажуть воїни, будь якої миті за наказом готові знову вирушити на лінію фронту.

«Забезпечення у нас добре, але, у чому є постійна потреба, це в повнопривідному надійному автомобілі, бо на «нулі» машини довго не живуть. А це єдиний спосіб доправляти на поле бою особовий склад, боєприпаси і провізію, а також евакуйовувати поранених. Тому ми дуже дякуємо за таку допомогу», – розповів один із прикордонників.

Голова обласної ради Григорій Недопад навзаєм подякував воїнам за захист. «З перших днів повномасштабної війни підтримка захисників – це наш і громадянський, і службовий обов’язок. Попри те, що обласна рада делегувала повноваження розпоряджатися бюджетом, ми знаходимо різні можливості допомагати об’єднаним силам оборони, в тому числі і за рахунок систематичних зборів власних коштів працівників апарату обласної ради та колективів наших обласних комунальних підприємств і закладів. За що я усім теж щиро вдячний», – зазначив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*