офіційний сайт

ПОНАД 200 ВИПУСКНИКІВ АРТІП ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ

ПОНАД 200 ВИПУСКНИКІВ АРТІП ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ

Бакалаврів та магістрів Академії рекреаційних технологій та права зі спеціальностей “фізична терапія, ерготерапія”, “фізична культура і спорт”, “освітні, педагогічні науки”, “право”, “туризм”, а також “інформаційна, бібліотечна та архівна справа” привітали голова обласної ради Григорій Недопад, депутати обласної ради Володимир Дибель, Юрій Валецький, Оксана Філіпчук, а також ректорка Академії, обраниця волинської громади Людмила Стасюк.

“Ми живемо в нелегкий час, і я вдячний вам, що ви здобуваєте освіту в українських вишах, а не за кордоном. Ви серед тих, хто, не зважаючи ні на що, навчаєтеся, присвячуєте своє життя науці, розвиваєте і підтримуєте Україну. І за це вам велика вдячність і шана”, – звернувся до випускників Григорій Недопад.

Ректорка Академії Людмила Стасюк у вітальному слові згадала засновника освітнього закладу, депутата Волиньради Романа Карпюка, який передчасно пішов з життя, вона також подякувала студентам за допитливість і жагу до знань. “Отримання диплому про здобуття вищої освіти –це підсумок наполегливого навчання студентів та кропіткої роботи викладачів. Цьогоріч в умовах війни підсумкова атестація та захист випускних робіт відбувалися як очно, так і дистанційно. Але якість робіт – на високому професійному рівні”, – підкреслила Людмила Стасюк.

Під час заходу також відзначили випускників Академії, які активно брали участь в житті навчального закладу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*