офіційний сайт

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: НА ВОЛИНІ СТАРТУВАВ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ЗМАГАНЬ ШКІЛЬНИХ ЛІГ

Учасників обласного підсумкового туру всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч» привітав перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Ініційовані Президентом України спортивні змагання серед школярів мають на меті залучити дітей до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися, відчути командний дух. Це 5 локацій з таких видів спорту, як волейбол, баскетбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Обласний етап сьогодні розпочався з футболу. До фіналу за підсумками районних змагань увійшли команди Володимирського спортивного ліцею, Маневицького ліцею №2, Ковельського ліцею №11, Ківерцівського ліцею № 3 та представники Луцької громади – Заборольський ліцей №32.

Перед змаганнями хлопчаків підбадьорив перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. «Сьогодні на європейському просторі відбуваються два масштабних футбольних турніри. Один із них – у нас, інший – це фінал Ліги Європи. Проте, наш важливіший! По-перше, у нас більше команд, 5, а не 2. По-друге, ви лише на початку шляху, і найяскравіші ваші перемоги ще попереду. Хочу, щоб через кілька років хтось із вас прославляв Україну у фіналах Кубка Європи чи Ліги чемпіонів. Сьогодні ж ви захищатимете честь не тільки своєї школи, а й цілого району чи обласного центру. Тож хай переможе сильніший», – висловив він побажання.

За поєдинком школярів спостерігали зірки українського футболу Василь Сачко і Тарас Михалик , олімпієць Іван Банзерук та керівник обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*