офіційний сайт

ПІВСОТНІ МАГІСТРІВ СТАЛИ ВИПУСКНИКАМИ АКАДЕМІЇ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА

Урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів відбулась за участі першого заступника голови Волиньради Юрія Поліщука, очільника депутатської спортивної комісії Віктора Галана-Влащука, директора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петра Олешка, а також спортивної спільноти Волині.

«Сьогодні ви отримаєте дипломи державного зразка і матимете нові можливості для працевлаштування. Бажаю кожному із вас у житті керуватися високими людськими якостями, такими як моральність, людяність, порядність. Щасливої вам долі і престижної, високооплачуваної роботи», – звернулася до випускників ректорка академії, депутатка обласної ради Людмила Стасюк.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук своєю чергою переказав магістрам та професорсько-викладацькому колективу академії вітання від голови Григорія Недопада та від усіх обранців громади. «Щиро зичу кожному випускнику, щоб отриманий диплом став поштовхом у кар’єрному зростанні. Нехай праця приносить достаток і моральне задоволення. Українські воїни б’ються саме за те, аби ми мали повноцінне життя. А ми на знак вдячності та великої поваги до них маємо продовжувати підтримувати наших захисників, займатись волонтерською роботою, аби зробити і свій внесок у майбутню перемогу», – наголосив Юрій Поліщук.

Спільно із ректоркою Людмилою Стасюк він також вручив відзнаки академії найактивнішим та найкращим випускникам. Серед нагороджених були відомі легкоатлети світового рівня: Ярослав Окапінський – переможець чемпіонату світу, призер чемпіонатів Європи, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України; Іванна Потапчук – учасниця чемпіонатів Європи, багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів України. За особистий внесок у справу виховання талановитої молоді, яка поповнює лави студентства академії подяками також було відзначено: Андрія Рожка – Заслуженого тренера України, директора обласної ДЮСШ для осіб з інвалідністю та Олександра Борисюка– майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, тренера-викладача Любешівської ДЮСШ.

Випускники навзаєм висловили щирі слова подяки професорсько-викладацькому складу за науку і настанови.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*