офіційний сайт

ПІДТРИМКА ЗСУ, ДЕНЬ ДЕПУТАТА І ПОЖВАВЛЕННЯ ТУРИЗМУ В ОЛИЦІ

Ці та інші питання голова обласної ради Григорій Недопад обговорив сьогодні під час робочої зустрічі з окремими головами фракцій і лідерами громад.

Зокрема, у консультаціях взяли участь заступники голови Юрій Поліщук та Григорій Пустовіт, депутати Ігор Лех і Анатолій Вітів, Володимирський міський голова Ігор Пальонка та очільник Олицької громади Олександр Прендецький.

Йшлося про координацію зусиль у задоволенні запитів військових підрозділів, а також утриманні та матеріально-технічному оснащенні об’єктів спільної комунальної власності громад в умовах обмеженого бюджетного фінансування.

Голова Володимирської міської територіальної громади Ігор Пальонка поділився успішним досвідом виконання повноважень місцевого самоврядування в частині організації надання якісних медичних послуг, енергоощадної модернізації житлового фонду за рахунок державних та місцевих цільових програм і коштів мешканців, а також раціонального використання комунального майна. Відтак, запропонував провести на базі територіальної громади виїзний день депутата аби ознайомити колег із перспективами розвитку муніципалітету.

Крім того, присутні обговорили можливості та варіанти пожвавлення туристичної діяльності на території Олицької громади. Йшлося, зокрема, й про підготовку циклу науково-краєзнавчих конференцій та промоційних заходів з метою привернення уваги до місцевих об’єктів історико-культурної спадщини.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*