офіційний сайт

ПІДСУМКИ І ПЛАНИ: ЗВІТУВАЛИ КРЕАТИВНА І СПОРТИВНА ГАЛУЗІ ОБЛАСТІ

У розширеному засіданні колегії Департаменту культури, молоді та спорту ОВА взяли участь перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук, очільники профільних депутатських комісій Віктор Галан-Влащук та Ольга Омелько, а також депутат обласної ради Андрій Бокоч.

До звіту за 2023 рік були залучені керівники мистецьких, музейних, бібліотечних і спортивних установ, лідери молодіжного середовища та громадських організацій, управлінці галузей з громад. До присутніх зі словами вдячності за працю, волонтерство і виразну громадянську позицію від імені обласної ради звернувся перший заступник голови Юрій Поліщук: «Серед вас, без перебільшення, люди, які стоять на захисті національної ідентичності. Наші нематеріальні і матеріальні культурні цінності: література, пісня, традиції і звичаї, історична спадщина – усе це становить загрозу для окупанта і має визначальне значення у боротьбі за життя і цивілізаційний вибір. Здобуваючи перемоги, наші спортсмени славлять Україну по усьому світові. Прогресивна молодь формує потенціал майбутнього держави. Окрема подяка за потужну підтримку сил оборони, яка сумарно перевищила кількадесят мільойнів гривень. Що ж до завдань, то мусимо не тільки не втратити, а й примножувати національні надбання, на місцях надавати максимально якісні послуги, а ще робити все для наближення перемоги». Він також відзначив подяками обласної ради колективи управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради, відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Любомльської міської ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Під час засідання колегії було предметно проаналізовано кількісні і якісні показники річної роботи кожної з галузей. Що ж до пріоритетів діяльності на теперішній рік, то серед таких було названо діджиталізація бібліотечних послуг і оцифрування музейних колекцій, паспортизація об’єктів історико-культурної спадщини, трансформація клубних закладів у багатофункціональні культурно-просвітницькі та дозвіллєві центри, підготовка спортсменів до олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських ігор, а також інтенсивне залучення молоді до управління громадами.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*