офіційний сайт

ПЕРШІЙ ЛУЦЬКІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ ВИПОВНИЛОСЯ 85 РОКІВ

Ювілей відзначили гала-концертом «Музичні рефлексії Луцька». На урочистості музшколи імені Фридерика Шопена був запрошений заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Мистецький проєкт на честь ювілейної дати згенеровано і проведено виключно силами творчої команди школи: виступили понад 20 учнівських творчих колективів та 48 солістів. Поряд зі своїми вихованцями на сцені були і їх викладачі.

“85-річчя – це надзвичайно поважна дата для освітнього закладу. За ці роки в цій музичній школі вчилися тисячі неймовірно талановитих дітей, які прославляли і прославляють нашу Волинь. Дякую педагогам за величезну працю, за віру в наших дітей, за те, що підтримуєте їх та надихаєте”, – звернувся до гостей заходу Григорій Пустовіт.

Він також відзначив грамотами голови обласної ради заступницю директора з виховної роботи Олену Богдан-Опейду та викладача відділу народних музичних інструментів по класу сопілки Юрія Фокшея.

У музичній школі підкреслюють: усі заходи митецького проєкту «Музичні рефлексії Луцька» є благодійними. Уже зібрано понад 24 тис. грн., з яких 14,5 тис. гривень використали для закупівлі пального та придбання комплекту нічного бачення для авто на запит випускника школи Петра Хвиля, який сьогодні очолює один з артилерійських дивізіонів 116 ОМБ. Частину коштів спрямували на добрі ініціативи місцевої молодіжної громадської організації «Новий рівень».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*