офіційний сайт

ПЕРШІ З ЧЕСТЮ: ВОЛИНСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ ПОВЕРНУЛИСЯ ІЗ ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ

Урочисту зустріч воїнам комендатури швидкого реагування влаштували керівництво Держприкордонслужби України, 6-го Волинського прикордонного загону, представники ЗСУ, силових структур, обласної влади, голови громад, духовенство, меценати і бізнесмени. Від імені Волиньради прикордонників привітав і відзначив голова Григорій Недопад.

Це вже друга ротація волинських прикордонників, два роки поспіль у складі об’єднаних сил оборони вони успішно виконують бойові завдання на Донеччині. У зоні відповідальності ними не було залишено жодної позиції, натомість знищено велику кількість техніки і живої сили противника. За проявлені доблесть та героїзм майже пів тисячі військовослужбовців 6-го Волинського прикордонного загону були відзначені бойовими нагородами. На жаль, додому сьогодні повернулися не усі: 13 загинули, 24 вважаються зниклими без вісті, двоє потрапили у полон, понад дві сотні отримали поранення.

Подякувати волинським прикордонникам за службу прибув очільник Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко: «Для мене честь бути тут і особисто потиснути руку мужнім воїнам. Спасибі за ваш подвиг, пишаюся кожним». Понад сотні військовослужбовців він вручив державні та відомчі відзнаки.

З поверненням та успішним виконанням бойових завдань привітав військовослужбовців прикордонної комендатури швидкого реагування і голова обласної ради Григорій Недопад. «Співпраця найвищого представницького органу краю і Волинського прикордонного загону завжди була тісною і конструктивною, як і належить регіону, де проходять державні рубежі. Від початку повномасштабної війни ми намагаємося стовідсотково виконувати усі запити охоронців, а тепер і оборонців кордону. Сьогодні обласна рада також бере на себе зобов’язання і з проведення фізичного та психологічного відновлення наших прикордонників на баз місцевих санаторіїв та реабілітаційних центрів, а також оздоровлення та відпочинку дітей учасників бойових дій та загиблих», – запевнив Григорій Недопад. Він також нагородив Почесною грамотою обласної ради п’ятьох прикордонників.

Відзнаки та цінні подарунки отримали військовослужбовці також і від інших представників місцевої влади, силових та державних структур. А чотирьом прикордонникам від волинського бізнесу вручили сертифікати на придбання житла.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*