офіційний сайт

ПЕРЕМОЖУТЬ НАЙСИЛЬНІШІ: НА ВОЛИНІ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ВАЖКОАТЛЕТІВ

300 учасників з 18 областей взяли участь у чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. Змагання прийняла ДЮСШ «Колос».

З відкриттям турніру спортсменів привітали перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, народний депутат України, віцепрезидент Федерації важкої атлетики міста Луцьк Вячеслав Рубльов, директор Школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко, представники спортивної спільноти та вболівальники.

«Багато представників спортивної родини важкоатлетів нині боронять нашу державу в лавах Збройних Сил України. І особливо приємно, що цей чемпіонат – в їхню честь. Вдячний нашим захисникам, що ми можемо проводити такі змагання, що можемо навчати та розвивати дітей. Впевнений, що кожен із вас віддасть максимально сил для перемоги і кожен із вас буде тим, на кого ми будемо рівнятися і ким будемо пишатися», – звернувся до учасників турніру Юрій Поліщук.

Народний депутат України Вячеслав Рубльов побажав спортсменам перемог як у домашніх змаганнях, так і на міжнародних аренах.

Від Волині участь у чемпіонаті взяли 35 важкоатлетів. За результатами турніру найкращі спортсмени отримають шанс потрапити до складу збірної України з важкої атлетики.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*