офіційний сайт

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ В ДЕТАЛЯХ: СТАРТУВАЛА ВИСТАВКА ОСВІТЯНСЬКИХ ДОРОБКІВ

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось відкриття 29-ї обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів, на якій були представлені більше 600 робіт волинських вчителів. Серед запрошених на урочисте відкриття був і перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

До виставки долучились освітяни з 45 громад. Роботи оцінювали у 8-ми номінаціях: професійний розвиток педагогів (методична робота), початкова освіта, технологічна та інформатична освітні галузі, соціальна і здоров’язбережувальна, громадянська та історична сфери, а також фізична культура та захист України.

«Ця виставка – також і майданчик обміну інноваційними думками, ідеями, а ще дозволяє краще розуміти, як змінювати нашу освіту, вибудовувати освітню архітектуру. Це платформа не лише для демонстрації своїх досягнень, але й для об’єднання в одну велику освітянську спільноту, взаємна підтримка та колективне самовдосконалення», – зазначив директор ВІППО Петро Олешко.

Найбільше напрацювань волинських педагогів стосувалося методичних рекомендацій щодо тих чи інших навчальних предметів, практикуми – збірники вправ та задач, а також методичні розробки.

«У своїх роботах наші педагоги діляться своїми здобутками, які в когось формувалися впродовж всієї їхньої кар’єри, а хтось ділиться напрацюваннями, які є новими для них. Але у підсумку всі ці роботи служать нашій освіті, її розвитку і вдосконаленню, ними користуються молоді педагоги, які роблять перші кроки в своїй професії, – зазначив Юрій Поліщук. – Все це для того, аби наша область завжди була на вершині педагогічної майстерності України»,

Виставка працюватиме до 19 квітня, по її завершенню відбудуться семінари, круглі столи та конференції, щоб педагоги, які мають новаторський досвід, ділилися своїми напрацюваннями з колегами.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*