офіційний сайт

ОБЕРИ МАЙБУТНЄ: ВІДБУВСЯ ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ

Традиційний фестиваль робітничих професій “ВолиньFest” також відвідали голова обласної ради Григорій Недопад, його перший заступник Юрій Поліщук і депутати обласної ради.

“Такі заходи піднімають престиж професійно-технічної освіти, тому щиро радію, що ми відновили традицію проведення фестивалю робітничих професій. Волиняни можуть ознайомитися з переліком освітніх послуг та навчальних закладів, в яких можуть навчатися їхні діти, та долучитися до хорошої справи – допомоги Збройним Силам України, адже частина коштів з продажу виробів, представлених на ярмарці, буде передана для потреб військових, – зазначив Юрій Поліщук. – І я дякую нашій профтехосвіті за постійну допомогу нашим захисникам”.

До ярмаркування долучилися 18 закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти. Крім власне виробів для відвідувачів підготували і різноманітні майстер-класи професійного спрямування, квести, фотозони, виставкові експозиції роботодавців та показ дизайнерського одягу.

Представниця роботодавців, генеральна директорка компанії Jasmine lingerie Олена Очеретна зазначила, що без робітничих професій розвитку економіки в Україні не буде.

“Цей захід – один із кроків до реальної відбудови нашої країни. Популяризація виробничих спеціальностей і якісна освіта закладають фундамент розвитку України в майбутньому”, – наголосила вона.

Варто додати, що цьогоріч держава відновила субвенцію для профтехосвіти. Голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що відразу 4 волинські заклади ПТО на конкурсних засадах отримають кошти на створення сучасних навчально-практичних центрів за окремими професіями.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*