офіційний сайт

НЕЗЛАМНІСТЬ В ОБ’ЄКТИВІ: У КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ – ФОТОВИСТАВКА, ПРИСВЯЧЕНА ВІЙНІ

Емоційну експозицію світлин, що оповідають про нескореність та взаємопідтримку українського народу, відвідав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Виставка сформована Донецьким обласним краєзнавчим музеєм з близько сотні робіт тридцяти авторів. На фото – бойова робота військових, рятувальні місії надзвичайників, поліцейських, медиків, волонтерів, усіх, хто проявляє незламність у боротьбі з окупантами.

«Ця виставка була експонована уже в 6 містах України і скрізь викликала значний інтерес та підтримку. На світлинах теми, які актуальні і болючі для кожного з нас», – розповіла учена секретар Донецького краєзнавчого музею Оксана Муравська.

Юрій Поліщук, який часто відвідує прифронтові регіони з волонтерською місією, у багатьох фото впізнав знайомі міста і навіть позиції. «Це неймовірно потужна і потрібна виставка, особливо для територій, які не охоплені бойовими діями. Ми маємо знати і пам’ятати, що відбувається на східних і південних рубежах нашої країни. Ми повинні продовжувати з усіх сил і можливостей допомагати нашим захисникам відновлювати територіальну цілісність держави. Я вважаю, що такі виставки мають об’їхати не тільки обласні, але й районні центри та залучити максимальну кількість людей задля розуміння життя під час війни»,– зазначив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*