офіційний сайт

НАЙПЕРШЕ – БЕЗПЕКА: РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО СПЕЦШКОЛИ

Голова Волиньради Григорій Недопад спільно із депутатом обласної ради Володимиром Бондарем відвідали обласний комунальний заклад – Заболоттівську спеціальну школу. Представників засновника навчальної установи найперше цікавила безпекова складова та якість освітнього процесу для особливих дітей.

Директорка школи Ольга Головій показала найпростіше укриття, яке тут облаштували відповідно до стандартів навчального процесу. Вона також продемонструвала телевізійно-ігрову залу, сенсорну кімнату, а також швейну майстерню. Педагоги закладу презентували й роботу 3D-принтера та вироби вихованців. «Навіть у найважчі часи можна впоратись з усіма труднощами і не просто виживати, а жити, вчити діток, створювати для них комфорт і затишок, господарювати, якщо є підтримка, розуміння і турбота про заклад зі сторони засновника. А таку турботу та зацікавленість проблемами та потребами закладу з боку керівництва та депутатів обласної ради ми відчуваємо повсякчас», – наголосила вона.

Було також детально обговорено нагальні потреби закладу та шляхи їх вирішення. Ольга Головій поділилася напрацюваннями щодо проєктної, фінансово-господарської діяльності та матеріально-технічного забезпечення школи. Вона розповіла, що найбільш суттєвою підтримкою для закладу сьогодні є тісна співпараця із благодійницею та меценаткою Ольгою Кнайєр, яка проживає в Німеччині та за підтримки тамтешніх донорів забезпечує підопічних закладу канцелярським приладдям, засобами гігієни та одягом. Для комфорту підопічних школи вона також доправила меблі для їдальні та спалень, а також сухі будівельні суміші для облаштування укриття.

«Я втішений, що для діток з особливими освітніми потребами тут створено комфортне середовище для навчання, розвитку та дозвілля. Велика вдячність керівниці школи й за те, що вона зуміла налагодити тісну співпрацю із міжнародними донорами і створити максимально зручні умови для підопічних закладу. Це заслуговує на повагу. Сподіваюсь, що і на далі для розвитку колектив активно буде долучатися до участі у грантових проєктах», – резюмував очільник обласної ради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*