офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ЗМАГАЛИСЯ НАЙКРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ КРАЇНИ

Учасників командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, а також національного чемпіонату з легкоатлетичного багатоборства привітав голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОКУ Григорій Недопад, а також керівниця Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха.

Упродовж двох днів майже пів тисячі найкращих легкоатлетів країни виборювали чемпіонство, а також право взяти участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики та чемпіонаті Асоціації Балканських федерацій.

«Волинь має за честь приймати чергові підсумкові національні змагання, цього разу з легкої атлетики. У цьому виді спорту у нашої області хороші результати і помітні успіхи. До прикладу, з 5 отриманих цьогоріч олімпійських ліцензій – 4 здобули саме легкоатлети. Тож, бажаю кожному досягти бажаного, але мої щирі уболівання, звісно, за волинян», – зазначив у своєму виступі Григорій Недопад.

За підсумками чемпіонату волинські легкоатлети у командному заліку вибороли срібло в номінації метання та бронзову медаль – за напрямком витривалість.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*