офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ЗА ОЛІМПІЙСЬКІ ПУТІВКИ ЗМАГАЮТЬСЯ ПАРАТЛЕТИ

В області проходить чемпіонату України з паралегкої атлетики серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, фізичного і розумового розвитку. Паратлетів привітав перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Не лише за національну першість, а й за право участі в Паралімпійських іграх змагатимуться 150 легкоатлетів центрів фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” з усіх куточків України. У програмі – штовхання ядра, метання спису та диску, стрибки у довжину та забіги на дистанції від 100 метрів до 5 кілометрів.

Волинь на чемпіонаті представляють 20 спортсменів, серед яких і учасник Паралімпіади-2020, чемпіон світу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Ярослав Окапінський, який, до слова, уже здобув ліцензію на участь у Літніх Паралімпійських іграх, які пройдуть у серпні-вересні в Парижі.

Паратлетів від імені Волиньради привітав перший заступник голови Юрій Поліщук: «Щиро вітаю усіх на Волині. Хочу побажати гарних вражень від перебування у нашому краї і видовищної, чесної боротьби. Хай переможуть найсильніші! Хоча, як на мене, кожен з вас – уже переможець. Перемоги нам усім! Слава Україні!», – виголосив він у своїй промові.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*