офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – ВСЕУКРАЇНСЬКА ПЕРШІСТЬ З ДЗЮДО «CONTINIUМ CUP 2024»

З відкриттям престижної першості учасників та організаторів змагань привітав голова обласної ради, очільник Волинського регіонального осередку НОК України Григорій Недопад.

Традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо «CONTINIUМ CUP» серед юнаків та дівчат уже шостий рік поспіль приймає Волинь. За найвищі нагороди на татамі змагаються майже 200 спортсменів з 18 регіонів: Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської, Хмельницької, Івано-Франківської, Полтавської областей та з Києва. Переможців визначатимуть у двох десятках вагових категорій.

Вітаючи учасників турніру зі стартом змагань, голова Волиньради Григорій Недопад наголосив, що цей чемпіонат присвячено усім Героям, які віддали найцінніше – своє життя – за свободу, незалежність та цілісність нашої держави, а також воїнам, які сьогодні на передовій продовжують захищати українську землю від ворога. «Дзюдо – однин із найпопулярніших видів спортивних єдиноборств у світі, адже поєднує у собі спорт, науку і філософію водночас. Усім вам притаманна сміливість, гнучкість та самодисципліна, ви впевнено йдете до своєї мети, гартуєте міцне тіло і дух, – підкреслив у своєму зверненні до спортсменів Григорій Недопад. – Тож бажаю кожному в чесній і безкомпромісній боротьбі продемонструвати свій найкращий результат. І нехай ваші спортивні успіхи прославляють Україну на найпрестижніших міжнародних аренах».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*