офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ВДРУГЕ – ЛЕГКОАТЛЕТИЧНА ПЕРШІСТЬ ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА КЛІЩУКА

Відкритий чемпіонат ОДЮСШ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат традиційно проводять на честь Заслуженого тренера України Михайла Кліщука. Учасників привітав голова обласної ради, очільник регіонального осередку НОК України Григорій Недопад.

Ця легкоатлетична першість для юнацтва була започаткована минулоріч за ініціативи директора обласної-дитячо юнацької спортивної школи Дмитра Піддубного з метою належного пошанування видатного волинського тренера Михайла Кліщука, який свого часу також був його наставником.

Голова Волиньради Григорій Недопад висловив вдячність керівнику ВОДЮСШ за цю ініціативу. «Заслужений тренер України з легкої атлетики Михайло Кліщук віддав роботі в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі більше 50 років свого життя. За час своєї тренерсько-викладацької діяльності він підготував не одну плеяду спортсменів високого класу та користувався великою повагою всієї спортивної спільноти Волині. Тому пам’ять про цього видатного наставника має жити та надихати молоде покоління легкоатлетів на досягнення найвищих особистих результатів та чемпіонських титулів, а у майбутньому й олімпійських вершин», – підкреслив він.

Змагання проводяться у двох вікових категоріях серед юнаків та дівчат 2007-2008 року народження, а також 2009 р.н. та молодших. Понад 130 юних спортсменів змагатимуться у бігу на різні дистанції та стрибках у довжину. Учасниками турніру, окрім вихованців обласної дитячо-юнацької спортивної школи, стали юні легкоатлети і з інших ДЮСШ та територіальних громад Волині, а також із сусідньої Рівненщини.

«Заняття спортом для наших дітей – це великий стимул для здорового способу життя. Залучаючи їх до різного роду змагань, ми виховуємо витривале, цілеспрямоване та вмотивоване покоління. Ми маємо ростити націю нескорених, націю патріотів та переможців», – резюмував директор ОДЮСШ Дмитро Піддубний.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*