офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – НОВИЙ КЕРІВНИК ПОЛІЦІЇ

Головне управління Національної поліції в області очолив полковник Олег Сліпчук. Особовому складу волинських правоохоронців та керівництву області його представив заступник Голови Національної поліції України Геннадій Федорюк. Участь в офіційному заході взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Заступник головного поліцейського України подякував за службу колишньому начальнику ГУНП в області Юрію Крошку, який очолював відомство упродовж 4 років. Він також наголосив на високих показниках його роботи та зауважив, що Волинь є лідером з впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» завдяки ефективній взаємодії державної та місцевої влади. «Досягнуті результати – це заслуга всього колективу волинської поліції», – запевнив Юрій Крошко.

«Рівень довіри волинян до поліції повинен і надалі зростати. В умовах війни необхідно докладати максимум зусиль, щоб мешканці в цей складний час почували себе в безпеці», – наголосив заступник Голови Нацполіції України Геннадій Федорюк. Новому головному поліцейському Волині він побажав успіхів в реалізації поставлених завдань.

Новопризначений начальник ГУНП Олег Сліпчук висловив вдячність Міністру внутрішніх справ та Голові Національної поліції за довіру очолити колектив поліції Волині.

«Сьогодення диктує нам складні умови, і рішення доводиться приймати непрості, але вони повинні бути виваженими і законними. Готовий виконувати поставлені задачі, реагувати на виклики і відповідати за це», – наголосив Олег Сліпчук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*