офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА

На базі Луцького національного технічного університету стартував заключний раунд Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Участь у відкритті заходу взяв перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Учасниками олімпіади стали майже сотня учнів з усіх областей України та міста Київ. Їх знання оцінюватимуть 35 членів журі, у складі якого – провідні науковці України, викладачі знаних на весь світ вишів, юристи та представники Української Гельсінської спілки.

Звертаючись до майбутніх юристів, Юрій Поліщук зауважив, що за фахом також є вчителем історії та правознавства. Він розповів, що його найбільші досягнення як вчителя були саме у галузі правознавства, а його вихованці стали переможцями та призерами обласної та всеукраїнської олімпіад з цього предмету. Він також зауважив, що його двоє синів теж обрали своїм майбутнім фахом юриспруденцію та історію.

«В Україні сьогодні триває війна за цивілізаційний вибір, за наші цінності, за те, що ми хочемо бути незалежною, правовою, соціальною державою. Усі ми прекрасно розуміємо, що ефективна та держава, де якісні чиновники і управлінці, а без юриспруденції ніяк. В цьому залі, я переконаний, є майбутні політики, урядовці, а також депутати місцевих рад, які уміють читати та готувати нормативно-правові акти, а це вкрай важливо. Нехай у нинішньому високоінтелектуальному змаганні переможуть найкращі, а членам журі бажаю бути максимально об’єктивними у своїх оцінках. Нехай час, який ви проведете на теренах нашої Волині, буде цікавим та змістовним», – наголосив він.

Олімпіада буде відбуватися в очному форматі упродовж п’яти днів. Учасники змагатимуться у двох турах: теоретичному і практичному. Основні баталії олімпіади триватимуть на базі Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*