офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З ПРАВОЗНАВСТВА

В урочистому старті підсумкового етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців взяв участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Організаторами змагання виступили Міністерство освіти і науки України, Волинська обласна Мала академія наук, ВНУ ім. Лесі Українки та за підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини.

У турнірі змагатимуться 18 команд з числа старшокласників із Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської областей. Волинь представляють одразу 4 команди. Баталії юних правознавців оцінюватиме команда журі, у складі якого науковці знаних національних вишів і провідні юристи України.

Перший заступник голови облради Юрій Поліщук переказав слова вітань організаторам та учасникам турніру від очільника Волиньради Григорія Недопада та депутатського корпусу. «У цей важкий і тривожний час ваша присутність тут, на фінальній частині турніру юних правознавців, свідчить, що це також боротьба – за інтелектуальне майбуття України. Зичу кожному з вас стати мудрими політиками, державними діячами, які б вивели нашу країну до світового лідерства. Нехай переможуть найсильніші. Усім нам – великої, омріяної української перемоги», – наголосив він.

Турнірні бої триватимуть упродовж чотирьох днів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*