офіційний сайт

НА КОВЕЛЬЩИНІ ВІДКРИЛИ КЛАС БЕЗПЕКИ

Втілення навчального проєкту стало можливим за сприяння Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку в рамках реалізації проєкту «Покращення безпеки дітей у Ковельському районі шляхом розвитку культури безпечної поведінки через інтерактивний клас безпеки». Унікальний навчальний простір відвідав голова обласної ради Григорій Недопад.

В рамках проєкту, який фінансує Міністерство закордонних справ Республіки Польща, на території одного із підрозділів ДСНС під клас безпеки провели ремонтні роботи на суму близько 25 000 євро, закупили необхідні меблі та устаткування. Простір обладнаний новітніми навчальними засобами, унікальними інтерактивними макетами і симуляторами. Відвідувачі матимуть можливість детально опанувати навички безпечного життя, зокрема, правил пожежної безпеки у побуті та в екосистемах, алгоритму дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів, а також надання домедичної допомоги.

«Ми вдячні за сприяння та спільну роботу Генеральному консульству Республіки Польща в Луцьку та особисто Генеральному консулу Славоміру Місяку. Під час війни питання безпеки – одне із найважливіших для кожного із нас. І те, що наші діти будуть знати як поводитися в тій чи іншій ситуації або запобігти їй, надзвичайно важливо, – зазначив Григорій Недопад. – Впевнений, що юні рятувальники отримають нові знання та навички, які допоможуть їм у житті».

Також Григорій Недопад відзначив грамотою обласної ради трьох волинських рятувальників – Тараса Левчука, Сергія Щура та Наталію Щесюк.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*