офіційний сайт

МУЗИКАНТИ, ХОРЕОГРАФИ, ХУДОЖНИКИ – ВИПУСКНИЙ У КОЛЕДЖІ КУЛЬУРИ І МИСТЕЦТВ

Участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів взяв голова наглядової ради закладу, перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Директор Волинського коледжу культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського Тарас Войтович зауважив, що сьогодні омріяні дипломи фахового молодшого бакалавра отримають майже 80 випускників освітньо- професійних програм: “Музичне мистецтво”, “Хореографія” та ” Образотворче мистецтво”. «За роки навчання педагоги намагались дати вам не тільки ази знань обраного фаху, а й вкладали у ваші душі сенс, який дарує мистецтво. Сподіваюсь, ви надалі будете натхненно його нести і поширювати в українському суспільстві, збагачувати його морально, творчо і духовно», – звернувся він до випускників.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук привітав випускників їх батьків та педагогів від імені голови Григорія Недопада та від усіх депутатів обласної ради. «Вручення дипломів – не просто формальність, це важливий етап в житті. Новоспечені дипломовані спеціалісти сьогодні вирушать у самостійну дорогу, щоб жити, творити і працювати на благо своїх родини та держави. На жаль, нинішнім випускникам випало навчатися у складний, воєнний час. Щиро бажаю, аби ваш випуск став останнім випуском воєнного часу. Нехай доля буде прихильною до вас, нехай кожному із вас успішно працюється і твориться під мирним українським небом. Принагідно висловлюю велику вдячність адміністрації та викладацькому складу за невтомну працю у вихованні патріотичного та обдарованого молодого покоління митців», – наголосив він.

За високу професійну майстерність, відданість справі, служіння українській культурі, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців та активну волонтерську діяльність Юрій Поліщук також відзначив подяками голови обласної ради викладачкам циклової комісії спеціального фортепіано та концертмейстерства Наталії Бойко і Тетяні Лузановій, а також викладачці циклової комісії сценічного мистецтва Олені Кудь.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*