офіційний сайт

МУЗИКА XVI СТОЛІТТЯ ЗАЗВУЧАЛА В ЛУЦЬКУ

Концерт камерної музики, присвячений творчості Миколая Гомулки, відбувся завдяки співпраці Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку та Луцької музичної школи №1 імені Фредерика Шопена. Дійство відвідав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Микола Гомулка — найвідоміший польський композитор епохи Відродження. Був відомим виконавцем на органі, лютні, флейті та інших інструментах. Написав збірку «Мелодії для польського псалтиря», яка увібрала в себе 150 псалмів, написаних на тексти Яна Кохановського. Кожен з псалмів має форму короткого твору і є однією з найважливіших колекцій епохи Відродження.

«Ми вдячні польському консульству за просвітницьку діяльність, за те, що продовжуєте вивчати українську культуру та історію і радо ділитесь своєю, – зазначив Григорій Пустовіт. – Ми не забуваємо про те, що саме польський народ першим подав руку допомоги українцям у час війни, продовжує підтримувати нас та збагачувати нашу культуру».

Крім псалмів Миколая Гомулки, слухачі також змогли насолодитися репертуаром мелодій XVI-XVII століть, який виконувався на Волині та Поділлі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*