офіційний сайт

МЕДИЧНИЙ ОСКАР: ВИЗНАЧИЛИ КАНДИДАТІВ НА НАГОРОДЖЕННЯ ОРДЕНОМ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА

На Волині підсумували результати конкурсного відбору кандидатів на нагородження відзнакою за професійність – Орденом Святого Пантелеймона. Переможців привітали голова обласної ради Григорій Недопад, народний депутат України Вячеслав Рубльов, представники органів влади, медичної спільноти області, духовенство.

Орден святого Пантелеймона – українська громадська ініціатива, а також однойменна відзнака за професіоналізм та милосердя медиків. Орден присуджується за значні результати в галузі охорони здоров’я, у духовному й фізичному розвитку українського суспільства. В минулі роки цією відзнакою були нагороджені: очільник медичного центру реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади Ігор Гнітньов, директор комунального підприємства «Луцька центральна районна лікарня» Підгайцівської сільської ради Сергій Коновал, заступник начальника госпіталю з медичної частини військової частини А4554 Сергій Платов, а також Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства.

«Ми дуже пишаємось тим, що наш медичні менеджери та комунальний заклад мають таку нагороду – орден святого Пантелеймона, – зазначив Григорій Недопад. – Знаю багато достойних людей, які мали б бути відзначені на такому високому рівні, адже під час повномасштабної війни волиняни акумулювали всі сили і можливості, аби наш регіон став найнадійнішим тилом. І особливо це стосується медичної галузі і розвитку та вдосконалення медичних закладів». Очільник Волиньради також відзначив двох медиків – медичну сестру дитячого відділення обласної інфекційної лікарні Олену Максименко та ерготерапевта відділення реабілітації КП медичного центру реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади Тетяну Ткачук – почесною грамотою обласної ради.

Директорка КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Ірина Горавська зазначила, що в лютому 2024 Поважна рада Ордену Святого Пантелеймона ухвалила рішення проводити конкурс у трьох номінаціях: для цивільних медиків, для військових медиків, для іноземних громадян та компаній за допомогу українському народу під час російської агресії.

За результатами конкурсу на присудження ордену переможцями стали лікар-нейрохірург обласної клінічної лікарні Іван Бобрик та реабілітолог, а нині військовий медик Олександр Солобчук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*