офіційний сайт

МАЙЖЕ СОТНЮ ВИПУСКНИКІВ ПРОВЕЛИ У КНЯГИНИНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Вручити їм свідоцтва про завершення загальної середньої освіти удостоїли права голову обласної ради Григорія Недопада.

На подвір’ї Княгининівського ліцею – людно і хвилююче урочисто. У центрі уваги – майже сотня випускників, кожен п’ятий з яких завершив навчання у ліцеї із золотою та срібною медаллю. За традицією батьки вишиваними рушниками благословили їх у самостійне доросле життя. А наставники і гості виголосили останні напутні слова.

«Ці травневі дні дуже щемливі. Для старшокласників, батьків, педагогів та й кожного, хто колись переживав ці миті на межі з дитинством і юністю. Окремо хочу звернутися до випускників. Позаду – шкільні безтурботні роки, попереду – непростий і тривалий шлях здобуття професії, пошуку свого призначення у світі і житті, де батьки вже не поведуть за руку, а вчитель не дасть підказку. Але ви розумні, цілеспрямовані, активні і патріотичні, тому я впевнений, що у недалекому майбутньому – мирному і благополучному – підстави пишатися вами матимуть і родини, і країна. Хай вдасться усе, що плануєте, нехай здійсниться усе, про що мрієте», – звернувся до старшокласників голова Волиньради Григорій Недопад. Він також відзначив грамотою обласної ради вчителя фізики Фелікса Костукевича за педагогічне новаторство.

«Дорогі випускники! Протягом років ви опановували знання, формувалися як особистості, розвивали в собі людину. Ліцей був для вас майданчиком для відкриттів і можливостей. Тож скористайтеся ними і впевнено ідіть до своєї мети», – висловила побажання директорка освітньої установи, депутатка обласної ради Ольга Омелько. Вона також подякувала педагогам, партнерам та соціально відповідальному бізнесу за внесок у розвиток закладу.

Вже наступного дня після останнього дзвоника у ліцеї розпочнеться вступна кампанія. Попри те, що освітній заклад з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики спроможний прийняти у новому навчальному році лише 140 учнів, заяви на вступ уже подали понад пів тисячі охочих.

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/WsHH6QxZrrRB465V8

Княгининівський ліцей Волинської обласної ради

Княгининівський Ліцей

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*