офіційний сайт

МАЙНОВА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА СЕСІЙНІ ПИТАННЯ

Більшість питань порядку денного стосувалися погоджень передачі матеріальних цінностей між обласними комунальними підприємствами.

Так, «Волиньфармпостач» передає стелажі для «Волинської обласної бази спеціального медичного постачання», обласна інфекційна лікарня – ліки для обласної психіатричної лікарні. Головненська спецшкола скеровує для Заболотівської та Затурцівської спецшкіл посуд. Майно також передається і Волинським академічним обласним музично-драматичним театром імені Т. Г. Шевченка у комунальну власність Луцької територіальної громади. Зокрема, це котли, баки, насоси, теплотраси та інше. Також депутати погодили передачу рухомого майна з балансу комунального закладу професійної освіти «Нововолинський центр професійної освіти» Волинської обласної ради, у комунальну власність Нововолинської міської територіальної громади.

На баланс області погодили прийняття земельної ділянки розміром 0,023 га із комунальної власності Луцької територіальної громади. Згадана земельна ділянка знаходиться позаду приміщення обласного КП «Волиньпроект» і призначена для обслуговування будівлі інженерно-лабораторного корпусу згаданого підприємства. Також обранці громади дали дозвіл КП «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» на виготовлення технічної документації із поділу земельної ділянки, яка знаходиться поблизу закладу. Оскільки на території лікарні розміщене відділення «швидкої», потрібне місце для стоянки санітарного транспорту. Депутати також проголосували за надання дозволу Волинському медичному інституту на розробку землеустрою та відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення. Зокрема, заклад змінює цільове призначення п’яти ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Члени комісії також погодили зміни до порядків проведення конкурсів на посади керівників комунальних підприємств, установ організацій та закладів охорони здоров’я, а також нове положення про проведення конкурсного добору на посаду керівників комунальних закладів культури. Відтепер конкурсний відбір керівників закладів культури буде проводити обласна рада, а не профільне управління ОДА.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*