офіційний сайт

МАЙНОВА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА СЕСІЙНІ ПИТАННЯ

Під час засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області депутати схвалили низку рекомендацій щодо управління комунальним майном.

Так, профільною комісією погоджено передачу в державну власність приміщення Шацької рятувальної станції, що у селі Світязь. З клопотанням про це звернулося головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області. Об’єкт перебуває у комунальній власності і не може використовуватися інакше, як за прямим призначенням. Тож члени комісії рекомендують сесії обласної ради передати станцію в оперативне управління аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в області.

Окрім того члени комісії схвалили прийняти із комунальної власності Нововолинської міської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області мікроавтобуса. Автотранспорт планується використовувати для перевезення учнів обласної комунальної установи – Нововолинський науковий ліцей.

Депутатська комісія також вважає доцільним припинити діяльність Волинського обласного медично-виробничого підприємства «Профілактична дезінфекція» як збиткового і неконкурентоспроможного і рекомендує сесії обласної ради утворити ліквідаційну комісію.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*