офіційний сайт

МАЙНОВА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА СЕСІЙНІ ПИТАННЯ

Під час засідання комісії постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області йшлося про передачу і списання майна, перейменування комунальних закладів та погодження дозволів на виготовлення технічної та землеустрійної документації.

Так, члени комісії погодили передачу вантажного автомобіля з балансу КП «Волиньпроєкт» на баланс Люблинецького ліцею. В свою чергу, Люблинецький ліцей передає на баланс коледжу культури і мистецтв імені І. Стравінського мікроавтобус. Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства передає на баланс «Волиньпроєкту» автомобіль Тойота. З балансу обласної екстренки для санаторію «Лісова пісня» погоджено передачу спеціалізованого санітарного транспорту, ще одна карета швидкої призначається для потреб Голобського психоневрологічного інтернату.

Профільна комісія також рекомендує передати один з гуртожитків і навчальних корпусів Нововолинського центру професійно-технічної освіти з обласної комунальної власності у власність Нововолинської громади. Оскільки обидві будівлі не використовуються для потреб освітньої установи, є передумови погодитися на пропозицію Нововолинської міської ради і передати прийняти їх у власність громади для облаштування під соціальне житло.

Члени комісії також дали згоду на перейменування трьох обласних комунальних закладів. Так, притулок для дітей служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації рекомендовано перейменувати у Волинський обласний притулок для дітей, Державне виробничо-торгове підприємство «Волиньфармпостач – на комунальне підприємство «Волиньфармпостач», а обласну дитячо-юнацьку спортивну школу – на Волинську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу.

Остаточні рішення щодо усіх вищеперелічених рекомендацій профільної комісії – за сесією обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*