офіційний сайт

МАЙНОВА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ГОСПОДАРСЬКІ ТА СЕСІЙНІ ПИТАННЯ

Члени постійної депутатської комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області на сьогоднішньому засіданні розглянули близько десятка питань порядку денного. Участь у роботі комісії також взяв заступник керуючого справами виконавчого апарату, депутат облради Юрій Ройко.

Заслухавши інформацію заступниці начальника відділу комунального майна виконавчого апарату обласної ради Інни Сабін депутати рекомендували сесії підтримати низку проєктів рішень, що стосуються земельних питань. Зокрема, члени комісії погодили клопотання комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок»» щодо припинення права господарського відання та надання права постійного користування двома земельними ділянками. Крім того, депутати підтримали прохання КП «Волиньпроєкт» про надання дозволу на розробку землеустрійної документації на земельні ділянки, на яких розташовані майнові комплекси, що у господарському віданні підприємства.

З метою завершення реорганізації Волинського обласного фтизіопульмонологічного центру шляхом приєднання його до обласної інфекційної лікарні профільна комісія рекомендувала сесії підтримати проєкт рішення про надання інфекційній лікарні земельної ділянки у постійне користування та закріплення майна на праві оперативного управління спорудами та будівлями, які належали фтизіопульмонологічному медичному центру.

Враховуючи лист КП «Волиньприродресурс», депутати схвалили надання цим комунальним підприємством поворотної фінансової допомоги у розмірі один мільйон гривень для ДВТП «Волиньфармпостач» терміном до 01 грудня 2024 року.

Члени майнової комісії також погодили фінансові плани на 2024 рік обласним закладам охорони здоров’я. Найбільші кошториси цьогоріч в обласної клінічної лікарні (майже 1,2 млрд грн), медоб’єднанні захисту материнства і дитинства (понад 490 млн грн), центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (майже 330 млн грн) та обласній психлікарні (понад 214 млн грн).

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*