офіційний сайт

ЛУЧНИКИ І КОЗАКИ: ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ОДРАЗУ ДВА ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТУРНІРИ

Учасників змагань зі стрільби з лука та козацького двобою привітав голова обласної ради, очільник регіонального осередку НОКУ Григорій Недопад.

У відбіркових змаганнях до національної молодіжної збірної беруть участь 40 найвправніших юних лучників з усіх куточків України. Кадети демонструватимуть прицільну стрільбу з дистанції 60 метрів, юніори – з 70-ти. Переможці вже цьогоріч представлятимуть країну на міжнародних змаганнях. Про призи для усіх учасників подбав Благодійний фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

На іншому майданчику – у спортивному комплексі «Динамо» розпочався Чемпіонату України з козацького двобою, який присвячений пам’яті Героїв, полеглих у російсько-українській війні. 15 регіонів України представлено більш ніж 600-ми спортсменами, і наймасовіше – Волинь, без малого 200 учасників. В особисто-командній боротьбі зійдуться чоловіки і жінки у вікових категоріях ветерани, дорослі, юніори, юнаки і діти. Змагання традиційно відбуватимуться за трьома розділами: «Забава» – поєдинок з дозованим контактом; «Борня» – поєдинок з легким контактом; «Герць» – поєдинок з повним контактом. Переможці увійдуть до складу збірної команди України і вже у травні візьмуть участь у Чемпіонаті Європи, який відбудеться у Сан-Маріно в рамках Європейських ігор бойових мистецтв WMAC (Всесвітній Комітет Бойових Мистецтв).

«На моє переконання, під час війни має бути місце спорту. Це те, що загартовує тіло і дух, дає відчуття цінності команди і особистого лідерства, розуміння, що наполеглива робота над собою, принципова боротьба привоядть до перемоги. Ці якості дуже потрібні сьогодні нашому суспільству. Я радий вчергове вітати молодь і досвідчених спортсменів на Волині, яка два роки поспіль стала центром проведення найрізноманітніших всеукраїнських змагань. Для нас – це велика радість і честь. Тож кожному учаснику бажаю успішно пройти випробування на майстерність і вже на світовій арені заявити про українство як сильну, вільну і непереможну націю», – привітав спортсменів голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*