офіційний сайт

КОЖЕН ТРЕТІЙ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ: ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ПЕДАГОГІВ

В інституті післядипломної педагогічної освіти підсумували результати другого етапу XXІX обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Переможців привітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Цьогоріч на традиційний конкурс професійних компетентностей свої авторські та колективні доробки представили понад 600 учасників з 45 громад і трьох обласних закладів освіти. «Це перспективні педагогічні ідеї, пов’язані з реформуванням галузі, розвитком індивідуальної освітньої траєкторії – і вчителя, і учня, застосуванням інформаційно-комунікаційних і цифрових технологій. Роботам, а це методичні розробки і рекомендації, авторські підручники, навчальні довідники тощо, притаманні як наукова основа, так і практична значимість. Фаховому журі надзвичайно складно було визначити переможців. Цього разу їх 217 у різних номінаціях та категоріях», – підсумував результати конкурсу директор ВІППО Петро Олешко.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук наголосив на важливості, аби передовий досвід освітян жив і після виставки. «Кожен третій переможець – це надзвичайно потужний результат. На мою думку, усі учасники конкурсу заслуговують визнання, бо попри велике навантаження знаходять можливість для новаторства, експериментаторства, науково-методичного пошуку і професійного зростання. Ваш доробок має бути поширений, а досвід – масштабований серед колег», – переконаний посадовець.

Переможців відзначили дипломами. Також за традицією у рамках виставки-конкурсу відбудуться тематичні воркшопи – своєрідні майстерні продуктивної праці, під час яких освітяни пройдуть черговий тур професійного вдосконалення.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*