офіційний сайт

«КОЖЕН ДОНАТ РЯТУЄ ЖИТТЯ», – ГРИГОРІЙ НЕДОПАД

Проведення чергового благодійного турніру з футболу анонсували сьогодні під час пресконференції ініціатор змагань гіпермаркет «Там Там» та партнери. Як співорганізатор і гравець однієї з команд благодійну спортивну акцію традиційно підтримав голова обласної ради Григорій Недопад.

Цієї суботи в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі заради підтримки захисників вже вп’яте у видовищній грі зійдуться любителі та професіонали футболу. Перелік учасників незмінний – це команди національної збірної України серед ветеранів, СК Волинь, Там Там, 6-го Волинського прикордонного загону та будівельної компанії «Луцьксантехмонтаж».

Допомога спорядженням та обладнанням різним бойовим підрозділам і підтримка воїнів, звільнених з полону, – такою є і залишатиметься, доки триває війна, мета благодійного турніру, запевнив ініціатор акції – керівник гіпермаркету Там Там Віктор Кульбачинський. «Цього разу збираємо кошти на засоби протидії ворожим дронам для 417-го окремого стрілецького батальйону. Його командир – лучанин і наш друг В’ячеслав Стрижеус, а основна сила – хлопці з Волині. Ми вже передали їм один комплект РЕБ, але що більше коштів зберемо, то більше захисту отримають воїни. Тож, мусимо невтомно працювати, платити податки і донатити, аби вони могли нас боронити», – зазначив Віктор Кульбачинський.

«Кілька тижнів тому я повернувся із Запорізького напрямку, куди доправляли черговий транш допомоги. Там ворог б’є з усього можливого, а дрони літають роями. Тому кожен донат – це порятунок наших захисників. Бо ми живемо, поки вони б’ються. Додам, що стрільцям 417-го батальйону готуємо до відправки автомобіль, придбаний коштом працівників виконавчого апарату Волиньради. Переконаний, що і благодійний турнір, як і завжди, буде результативним», – висловив упевненість голова обласної ради Григорій Недопад.

Благодійний турнір розпочнеться об 11.00 годині. Окрім професійних і дорослих футболістів, змагатимуться також і діти. Окрім того відбудеться і благодійний аукціон, лотами слугуватимуть м’ячі та футболки з автографами легендарних футболістів та гравців команд.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*