офіційний сайт

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕМОЖЦЯ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ

Документи на конкурсний відбір на посаду директора обласного наукового ліцею Волинської обласної ради було подано від одного претендента – діючої керівниці комунальної установи, термін дії контракту з якою завершився кілька тижнів тому.

Ірина Лозовська очолює обласний науковий ліцей з 2015 року, є кандидатом педагогічних наук і учителем біології. Під час конкурсу претендентка успішно склала тестування на знання законодавства України, розв’язала ситуаційне завдання, а також презентувала перспективний план розвитку освітнього закладу. Вона наголосила на таких засадничих принципах освітнього процесу як орієнтованість на здобувача освіти, широта і якість знань, формування практичних навичок посередництвом залучення ліцеїстів до науково-дослідницької діяльності, розвиток міжнародного партнерства, а також відкритість і прозорість. У планах – поліпшення умов пансіонного проживання, створення безпечного та сучасного освітнього середовища, підвищення рівня доступності та безбар’єрності закладу, а також оновлення спортивної інфраструктури ліцею.

За результатами оцінки виконання завдань та співбесіди очільник конкурсної комісії – перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук зазначив, що кандидатка набрала 67 балів із можливих 70, відтак Ірину Лозовську визнано переможницею конкурсу на зайняття вакантної посади директора обласного наукового ліцею.

#конкурсОР2024

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*