офіційний сайт

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ РОЗГЛЯНУЛА КАДРОВІ ПИТАННЯ

Зокрема члени постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку погодили кандидатур переможців конкурсу на посади керівників освітніх закладів, а також ухвалили рекомендації щодо присвоєння звання “Почесний громадянин Волині”.

Так, депутати рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду призначити керівників обласних комунальних закладів – Княгининівського ліцею та Рожищенського навчально-реабілітаційного центру. Нагадаємо, за результатами конкурсів на посаду директора Княгининівського ліцею переможницею була оголошена т.в.о. керівника закладу Ольга Омелько, а на керівника Рожищенського навчально-реабілітаційного центру – Наталія Хведчак. Члени освітньої комісії радять укласти з кожною із них трудові договори строком на 2 роки.

Окрім того за клопотанням Нововолинської міської ради депутати рекомендують присвоїти звання “Почесного громадянина Волині” викладачці хімії Нововолинського наукового ліцею Ользі Березан. Жінка має звання Заслуженого вчителя України, відмінниці освіти, є кандидаткою педагогічних наук, авторкою багатьох навчальних посібників та підручників.

Ольга Березан – провідна педагогиня Нововолинського ліцею, чудова фахівчиня та активна громадська діячка, яка навчає дітей не лише в ліцеї, але й працює з освітянами області”, – зазначив депутат обласної ради Андрій Бокоч.

Позитивно про кандидатуру жінки висловились також і перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та депутат Михайло Скопюк. Вони зазначили, що Ольга Березан – одна з найкращих педагогів області, яка заслуговує на таке високе звання. Члени освітньої комісії підтримали це рішення.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*