офіційний сайт

КОЛЕКТИВОВІ ОБЛАСНОГО ДИТБУДИНКУ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО КЕРІВНИКА

На цю посаду рішенням сесії обласної ради строком на 3 роки призначено лікаря-методиста сиротинця Віктора Максимюка, який став переможцем конкурсного відбору на вакансію керівника комунального закладу.

Пів сотні працівникам соціально-медичної установи новопризначеного директора представили голова Волиньради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт.

Очільник обласної ради зауважив, що з Віктором Максимюком більшість колективу уже співпрацювала як в дитбудинку, так і під час 20 місяців евакуації у Польщі. «Тож сподіваюся, що співпраця буде злагодженою. Час складний, а попереду багато роботи – і реформування, і реконструкція, і контрактування НСЗУ, і новий вид діяльності. При цьому пріоритетом залишається піклування про малюків. Не виключено, що невдовзі нам з вами доведеться прийняти і евакуйованих вихованців дитбудинків із зони бойових дій. Тому заклад має ефективно функціонувати і розвиватися», – звернувся до колективу Григорій Недопад.

Його заступник Григорій Пустовіт висловив вдячність працівникам дитбудинку за їхню сподвижницьку працю: «Це неймовірно важка робота і психологічно, і фізично. Та ще й в час, коли завдання мінімум – вижити. Але випробування – це одночасно і шанс стати витривалішими, кращими, оновленими. Скористайтеся цим шансом».

Новопризначений директор обласного будинку дитини для дітей з ураженнями центральної нервової системи з порушеннями психіки Віктор Максимюк зазначив, що у роботі понад усе цінує самовіддачу, а у стосунках з підлеглими – дисципліну та культуру спілкування. Тож висловив сподівання на продуктивну взаємодію.

Представники засновника також цікавилися умовами перебування дітей, яких у сиротинці вже 13, а ще додатковими потребами закладу на випадок необхідності прийняти вихованців з подібних установ, евакуйованих з прифронтових територій. Григорій Недопад запевнив, що з боку Волиньради буде максимальна підтримка.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*