офіційний сайт

«КАПСУЛА ЧАСУ», ОЛІМПІЙСЬКІ ЛАВИ І ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФОРУМ, ДЕНЬ ДРУГИЙ

Учасники всеукраїнського семінару долучилися до патріотичних заходів та спортивних дійств, приурочених Міжнародному Олімпійському дню.

Президент НОК України Вадим Гутцайт спільно із очільником Волинського осередку НОКУ, головою обласної ради Григорієм Недопадом за участі керівників регіональних відділень та виконавчої дирекції НОКУ заклали «Капсулу часу». Це патріотичне послання майбутнім поколінням українців ініціатори задуму рекомендують відкрити 24 серпня 2041 року, у день 50-ої річниці Незалежності України.

Також на території однієї з обласних комунальних оздоровниць за сприяння Національного Олімпійського комітету України та Шацької селищної територіальної громади було встановлено символічні «Олімпійські лави».

«Семінар триває і об’єднує на Волині усю олімпійську спільноту держави. Сьогодні ми продовжуємо форум цією символічною подією, яку присвячуємо Міжнародному Олімпійському дню. Усі регіони України під час заходу поєдналася своїми стягами, серцями та українським духом. Я переконаний, що ця подія залишиться у нашій пам’яті доброю згадкою назавжди, а також стане потужним меседжем для наших нащадків. Такі цінні моменти неодмінно будуть вписані золотими літерами в історію Волині та Національного Олімпійського комітету України», – сказав у вітальному слові Григорій Недопад.

До вітань доєднався й президент НОК України Вадим Гутцайт. Він висловив вдячність волинянам за організацію патріотичного дійства та привітав функціонерів олімпійського руху із цією знаковою подією всеукраїнського масштабу.

Спортивні активності для учасників семінару продовжились участю в офіційному відкритті обласного Фестивалю з пляжного волейболу. У цих командних змаганнях взяли участь 35 чоловічих та жіночих команд з різних куточків Волині.

Окрім того на території Шацької селищної громади гості ознайомились із роботою окремих приватних та комунальних підприємств.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*