офіційний сайт

КАНАДСЬКІ ХІРУРГИ ДОПОМОГЛИ «ПОВЕРНУТИ» ОБЛИЧЧЯ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

Голова Волиньради Григорій Недопад особисто подякував медикам-місіонерам за допомогу у відновленні захисників та безцінний досвід, яким іноземні партнери поділилися з українськими колегами.

Команда фахівців найбільшої травматологічної клініки Канади Sunnybrook Health Science centre спільно з волинськими лікарями провели серію надскладних комбінованих реконструктивних операцій. Усі пацієнти потребували заміщення кісток черепа, вщент зруйнованих внаслідок осколкових уражень. Йшлося не лише про відновлення естетичного вигляду, а й життєво важливих функцій. Тому втручання потребувало одночасної участі щеплено-лицьових, пластичних та нейрохірургів. І канадійці продемонстрували новітні технології таких оперативних втручань тривалістю по 5-7 годин кожне. Для кожного пацієнта на етапі планування операцій за попереднім 3D моделюванням в Канаді були виготовлені високотехнологічні імпланти, за допомогою яких хірурги і провели реконструкцію склепінь черепа, обличчя та щелепно-лицьової ділянки.

Окрім того для майже 50-ти щелепно-лицьових та нейрохірургів з усієї України вони провели спеціалізований семінар-навчання, під час якого поділилися досвідом і на муляжах відпрацювали технології, аби максимально підготувати українських колег до нових викликів.

«Ми надзвичайно вдячні команді клініки Sunnybrook Health Science centre за цей неоціненний під час війни досвід порятунку і відновлення наших воїнів, повернення їх до повноцінного життя. Хочу подякувати також і благодійному фонду «Волинь СОС Медікал» та його засновниці Наталі Ариванюк, завдяки чиїй ініціативі і стало можливим таке партнерство. Спасибі також волинським медикам за прагнення до постійного професійного вдосконалення та запровадження нових видів високоспеціалізованої медичної допомоги», – звернувся до присутніх голова обласної ради Григорій Недопад.

Директор обласної клінічної лікарні Олександр Дудар своєю чергою подякував голові Волиньради за логістичне і транспортне забезпечення візиту делегації канадійських колег.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*