офіційний сайт

КАДРИ, МАЙНО, ЗВІТ – ЗАСІДАЛА ПРОФІЛЬНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ

На розгляд постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області було винесено 6 питань. У роботі комісії також взяв участь заступник керівника виконавчого апарату облради Юрій Ройко.

Зокрема, у зв’язку із завершенням терміну дії контракту депутати погодили звільнення з посади директора обласного навчально-курсового комбінату Едуарда Неймарка та до призначення керівника цієї комунальної установи в передбаченому законом порядку рекомендували покласти виконання обов’язків директора на чинного заступника Володимира Прогонюка.

Одноголосно члени комісії також схвалили передачу в межах спільної власності двох карет швидкої допомоги з балансу центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Голобському психоневрологічному інтернату та санаторію «Лісова пісня» відповідно, а вантажівки JAC комунального підприємства «Волиньпроект» – на баланс Люблинецького ліцею.

Профільна комісія також погодила дозвіл КП «Управління будинком Волинської обласної ради» на демонтаж аварійної прибудови площею 16 м.кв, що по вул. Лесі Українки у Луцьку. А ще задовольнила клопотання про надання згоди на суборенду приміщення обласної комунальної власності, яке перебуває в оренді у ФОП.

Окрім того члени майнової комісії затвердили звіт про виконання у 2023 році обласної Програми підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст на 2016-2023 роки. Як зазначила заступниця керівника відділу майна виконавчого апарату обласної ради Інна Сабін, минулоріч програму було профінансовано лише на 22%. Бюджетні кошти в обсязі близько 10 млн грн було спрямовано лише на попередження аварійних ситуацій та невідкладні заходи. Серед таких – відновлення оздоровлення пільгових категорій громадян, придбання і встановлення твердопаливного котла у санаторії матері і дитини «Пролісок», закупівля медпрепаратів ДВТП «Волиньфармпостач», розробка техпаспортів та землеустрійної документації для оздоровниці «Лісова пісня», завершення монтажу твердопаливної котельні в ІАЦ «Волиньенергософт», аварійний ремонт каналізаційної системи в адмінприміщенні облради.

Майнова комісія також погодили план роботи Волиньради на І-е півріччя 2024 року.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*