офіційний сайт

КАДРИ І ТАРИФИ: РЕКОМЕНДАЦІЇ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Члени постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства у ході нинішнього засідання розглянули кадрове питання.

Депутатів поінформували, що до апарату ради надійшла заява т.в.о директора КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Галини Морочковської про звільнення її від виконання обов’язків. У зв’язку із цим члени комісії рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду звільнити Галину Морочковську із займаної посади з 22 січня цього року. До призначення нового директора в установленому законом порядку виконання обов’язків керівника обласної інфекційної лікарні депутати радять покласти на медичного директора цього закладу, депутатку обласної ради Любов Сербу.

«Ми висловлюємо Галині Василівні вдячність за багаторічну сумлінну працю у цій лікарні на різних посадах. Тисячі волинян завдячують їй збереженим здоров’ям. Вона професіонал з великої літери. Тому, на моє переконання, комісії варто також рекомендувати голові обласної ради відзначити її почесною грамотою», – таку пропозицію, яка була одноголосно схвалена більшістю, озвучив присутній на засіданні комісії заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Окрім того депутати погодили нові тарифи на платні послуги, які надаватимуться у комунальному підприємстві «Волинська обласна лікарня ”Хоспіс‟ м. Ковель». Як повідомила директорка закладу Наталія Віслогузова, така необхідність виникла у зв’язку із тим, що в результаті реорганізації цьогоріч до закладу було приєднано Ковельську міську поліклініку, а також на базі лікарні додатково відкрили відділення реабілітації. «Відтак, не усі послуги, які ми будемо надавати, покриватимуть пакети НСЗУ. Сюди не буде входити фізіотерапія, масаж, деякі біохімічні аналізи крові та ультразвукова діагностика, яку ми проводимо на базі нашого закладу, тому ми пропонуємо відповідний перелік платних послуг», – зауважила вона.

Профільна комісія також одноголосно погодила зміну тарифів на соціальні послуги у 2024 році. Зокрема, зросте вартість стаціонарного догляду у Луцькому геріатричному пансіонаті, а також паліативного і стаціонарного догляду у Горохівському психоневрологічному інтернаті. Як зазначалося на засіданні комісії, такі ж тарифи на соціальні послуги відповідно до постанови Кабміну №428 у цьому році мають розробити й інші обласні комунальні психоневрологічні інтернатні заклади.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*