офіційний сайт

КАДРИ І ТАРИФИ: РЕКОМЕНДАЦІЇ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Як поінформувала депутатів заступниця начальника відділу з питань управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату ради Інна Сабін, 25 квітня 2024 року спливає термін дії контракту із директором Берестечківського психоневрологічного інтернату Віталієм Клембою. Члени комісії взяли інформацію до відома та рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду до призначення керівника Берестечківського психоневрологічного інтернату в установленому законом порядку з 26 квітня 2024 року призначити Віталія Клембу тимчасово виконувачем обов’язків керівника. Такому рішенню депутатів передувала презентація директора щодо здобутків закладу упродовж 3-ох років його перебування на посаді. Він повідомив, що соціальну послугу зі стаціонарного догляду отримують 237 підопічних, із них 33 внутрішньо переселені особи, які прибули у 2022 році. Усім мешканцям закладу у повній мірі надається правова допомога, практикуються щорічні медичні огляди, вакцинація, забезпечення ортопедичним взуттям тощо. За ці роки коштом обласного бюджету було здійснено перекриття даху та здійснено утеплення фасаду одного із корпусів, замінено аварійну каналізаційну систему.

Без залучення бюджетних коштів силами інтернатної установи було облаштоване укриття, інтернат забезпечений двома потужними генераторами, додатково змурували дві печі на дровах для приготування їжі в разі потреби. За словами Віталія Клемби за період його керівництва загалом було залучено близько 8 млн грн благодійної допомоги.

Члени профільної комісії також погодили тарифи на платні послуги, що надаватимуться в обласному госпіталі ветеранів війни. Як зауважила директорка закладу Тетяна Масікова, тарифи не оновлювалися уже два роки, а відтоді зросла мінімальна заробітна плата та вартість комунальних послуг. Втім головною причиною перегляду тарифів вона назвала необхідність підписання пакету з НСЗУ по зубопротезуванню. «Дотепер ми робили не всі види зубних протезів, відтак нам необхідно закупити нове обладнання, матеріали та навчити спеціалістів, які це будуть робити. Тарифи НСЗУ не є високими, а деякі послуги взагалі не оплачуються, тому , очевидно, нам доведеться компенсовувати нестачу за рахунок надання платних послуг», – зазначила Тетяна Масікова.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*