офіційний сайт

ІРИНА ГОРАВСЬКА: «РЕМОНТ ВІДДІЛЕННЯ – ЦЕ НЕ ПРО СТІНИ, А ПРО КОМФОРТ І БЕЗПЕКУ ПАЦІЄНТІВ»

В обласному медоб’єднанні захисту материнства і дитинства відкрили оновлене відділення отоларингології. З новосіллям від імені засновника персонал та малих пацієнтів привітав голова Волиньради Григорій Недопад.

Як розповіла керівниця головної дитячої медустанови області, депутатка обласної ради Ірина Горавська, цей структурний підрозділ не знав ремонту з часу створення, а це – майже 40 років. Між тим, щороку в лорвідділенні стаціонарну та консультативну допомогу отримують майже 8 тисяч дітей, проводиться понад 2 тисячі оперативних втручань.

Після чотиримісячної реконструкції тепер – це сучасний медичний простір з дотриманням найновіших санітарних стандартів і норм інфекційного контролю. Кожну палату обладнано окремим санвузлом, кондиціонером, функціональними ліжками з автоматичним регулюванням, а відділення – душовою кімнатою. В реанімаційних блоках встановлено обладнання цілодобового моніторингу за життєвими показниками хворих і систему лікувальних газів, суттєво видозмінилися і оглядові та маніпуляційні кабінети. «Тож, ремонт – це не стільки про стіни, як про комфорт і безпеку пацієнтів, а отже й про якість медичної послуги», – стверджує Ірина Горавська.

На підтвердження завідувач отоларингологічного відділення Руслан Жиленко розповів про новітні методики діагностики і лікування та продемонстрував сучасне дороговартісне обладнання, яке для цього використовують. Його у якості благодійної допомоги дитячому медоб’єднанню упродовж багатьох років постачає голова німецького благодійного фонду «Чорнобильська допомога» Ріта Ліммрот. Завдяки застосуванню новітніх методів та устаткування, а ще телемедицини вдалося кардинально змінити технологію та ефективність оперативних втручань, – стверджує завідувач лорвідділення, а терміни перебування пацієнтів у стаціонарі скоротити удвічі. До слова, тут надають допомогу також і дорослим, оскільки з відділенням на постійній основі співпрацює світило вітчизняної отонейрохірургії, кандидат медичних наук Павло Нечипоренко.

«Волинська медицина послідовно демонструє якісний ріст. Попри складний воєнний стан і обмеженість бюджетного фінансування усе ж є розвиток і матеріальної, і технологічної бази, запроваджуються нові методики лікування, діагностики і медичні послуги. Сьогодні я втішений особливо, бо йдеться про найменших пацієнтів. Дякую керівництву медоб’єднання за ініціативність та постійний рух до вдосконалення, а персоналу – за кваліфіковану і самовіддану працю», – підсумував візит голова обласної ради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*