офіційний сайт

INTERREG NEXT ПОЛЬЩА – УКРАЇНА: ОБРАНО 44 ПРОЄКТИ У РОЗДІЛІ ДОВКІЛЛЯ

Відбулося чергове засідання Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027. Участь у його роботі взяв заступник голови Волиьради Григорій Пустовіт.

На перший конкурс у Пріоритеті ДОВКІЛЛЯ було подано понад 130 проєктних заявок. За результатами їх розгляду сьогодні Комітет прийняв рішення про надання гранту для 44 проєктів. 7 з них спільно із польськими партнерами реалізовуватиме Волинська область.

Григорій Пустовіт розповів, що йдеться, зокрема, про спільні рішення Луцького і Білостоцького комунальних водоканалів із безпечної для довкілля каналізації; розвиток зеленої інфраструктури в гміні Ленчна та на Ковельщині; охорону та популяризацію дикої природи та біорізноманіття у Луцьку і Жешуві, а також 4 проєкти спільної діяльності у запобіганні стихійним лихам та кліматичним загрозам на транскордонній території, підготовки екстрених служб до боротьби з пожежами, стихійними лихами, пов’язаними зі зміною клімату, покращення безпеки на транскордонному просторі Польщі та України у сфері порятунку.

Загальна сума передбаченого грантового фінансування тематики «Довкілля» становить майже 82 млн євро. «Ці гроші підтримають місцеві органи влади, рятувальні служби, вищі навчальні заклади та громадські організації, аби вони могли ще більше дбати про безпеку на прикордонній території. Це також допоможе поліпшити якість навколишнього середовища в цьому регіоні», – висловив упевненість головуючий на засіданні Моніторингового комітету заступник міністра фондів та регіональної політики Польщі Конрад Войнаровський.

Із заявниками, які приймуть пропозицію співфінансування в обсязі 10% від загальної вартості проєкту, Спільний Секретаріат програми розпочне процедуру контрактування, спрямовану на підписання грантових угод.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*