офіційний сайт

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ОЛІМП ВОЛИНІ: ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

У Волиньраді нагородили обдарованих дітей. В урочистостях взяв участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

9-ро волинян стали переможцями чотирнадцятого Міжнародного Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 8-ро – двадцять четвертого Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ще двоє юних обдарувань – двадцять третього Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Також 29 учнів здобули перемогу у четвертому фінальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

«Радий вітати вас і щиро пишаюся вашими здобутками. Щоб досягти таких перемог, треба дуже багато працювати. Тому вдячний педагогам за їхню невтомну і натхненну працю. На всеукраїнських і міжнародних змаганнях ви захищаєте честь не лише свого навчального закладу, але й своєї громади, нашої Волині і цілої України, – звернувся до переможців Юрій Поліщук. – Інтелектуальний олімп – це певна вершина. Але розцінюйте це як перший успіх в своєму житті. Втримайтесь і попри всі труднощі досягайте максимальних результатів в своєму житті. Працюйте на користь свого рідного краю та нашої України. Творіть її майбутнє».

Перший заступник голови відзначив дипломами, цінними подарунками та стипендією Волинської обласної ради 21 учня, які стали переможцями та призерами всеукраїнських олімпіад з різних предметів, а також вручив почесні грамоти обласної ради вчителів, які підготували до змагань юних переможців.

Більше світлин за посиланням: https://photos.app.goo.gl/b3c7hhpa23ni8Wu5A

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*