офіційний сайт

ІННОВАЦІЇ І ПАРТНЕРСТВА – ПРІОРИТЕТИ ПІД ЧАС І ПІСЛЯ ВІЙНИ

Саме ця тематика визначила спрямування ІІ-го Форум медичних інновацій «Здорова Волинь», який розпочав сьогодні свою робу у рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Лікарі та медсестринство: трансформація в умовах війни та поствоєнне відновлення». Участь у панельних дискусіях взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Про вплив війни на потреби суспільства, інституційну спроможність галузі охорони здоров’я відповідати викликам та вимогу невідкладних рішень, пов’язаних із цим, говорив, відкриваючи форум, представник Програми розвитку ООН в Україні Мустафа Саіт-Аметов: «Інновації та швидкість їх опанування – це питання стійкості та виживання галузі. Друге – міжсекторальні партнерства, які в умовах обмежених ресурсів дозволять в ефективний спосіб об’єднати зусилля. Для ПРООН бути партнером у цей складний час – за честь».

«Мета нашого форуму – посилити діалог між освітніми та науковими інституціями, органами місцевого самоврядування та регіональної влади, медичним бізнесом, громадянським суспільством та закладами охорони здоров’я з метою провадження інновацій у медичній галузі. Окрім того обмінятися досвідом із побудови міжсекторальних партнерств у контексті пріоритетів стратегічного сталого розвитку медичної галузі в умовах війни», – зазначила ректорка Волинського медичного інституту Тетяна Пастрик.

Тож, саме таким широким і різноманітним представництвом учасники форуму вели діалоги і дискусії під час тематичних панелей. Про консолідуючу роль органів місцевого самоврядування у забезпеченні умов для комплексної (фізичної, психологічної, соціальної) реабілітації ветеранів, їхніх родин, а також цивільних, які зазнали страждань від війни, говорив заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт. «Я особисто був причетний до створення першого реабілітаційного центру, який відкрився у Луцьку ще у 2019 році. Сьогодні такий осередок працює в обласній клінічній лікарні, розбудовується ще один в рамках благодійної ініціативи, активно у процес створення ребцентрів включилися Ковельська і Володимирська громади», – навів він приклади конкретних дій на виклики і потреби сьогодення.

Під час форуму також пройдуть дискусії щодо інновацій та штучного інтелект у медицині; проєктного підходу до управління; можливостей кластерного розвитку в Україні та Європі; спроможностей медичного бізнесу та перспектив розвитку медичного туризму.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*