офіційний сайт

ХОЛОДНОЯРІВЦІ НАЛАГОДЖУЮТЬ СПІВПРАЦЮ З ГРОМАДАМИ ВОЛИНІ

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук зустрівся з головним сержантом 93-ї ОМБр, депутатом Люблинецької селищної ради Іваном Буряком.

Йшлося про потреби легендарного підрозділу, нові форми взаємодії з цивільними, а також актуальність реабілітації бійців, які повертаються з фронту. Юрій Поліщук запевнив, що в області ведеться багаторівнева робота з розширення мережі реабілітаційних центрів, такі невдовзі планують облаштувати у Володимирі та Ковелі, крім того триває діяльність із залучення грантових проєктів.

Іван Буряк також розповів, що із зони бойових дій прибув не у відпустку, а з метою рекрутингу вмотивованого поповнення для свого підрозділу. «Рекрутинг – це про відвертість, щирість і демократичність Збройних сил України. Це ідея європейського типу, коли бригада сама пропонує конкретні спеціальності, підбирає професіоналів на посади, яких бракує. У нашому бойовому підрозділі служать більше сотні волинян, і я хотів би, щоб їх було значно більше», – зауважив військовослужбовець.

Він також додав, що холодноярівці пропонують і вигідні умови співпраці для територіальних громад. «Зокрема ми підписуємо меморандуми про співпрацю. Наша ідея полягає у тому, щоб відійти від донатів по 5-10 гривень, натомість переорієнтуватися на підтримку тергромад, обласних рад та військових адміністрацій»,- наголосив він.

Юрій Поліщук запевнив, що обласна рада і сама долучиться до співпраці, а також сприятиме налагодженню такої взаємодії  з іншими громадами Волині.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*