офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ЗУСТРІВСЯ ІЗ ГОЛОВОЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФСТ «КОЛОС»

У робочій зустрічі також взяли участь керівник Волинської територіальної організації ВФСТ «Колос» Олександр Грицуняк та її колишній багаторічний керівник, заслужений працівник фізичної культури і спорту Анатолій Кліш.

Голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь найперше відзначив хороші результати роботи Волинського осередку «колосівського» руху в умовах обмеженого фінансування. «Завдяки ініціативності, організаційним здібностям та особистому авторитету керівництва обласної територіальної організації у вашому регіоні робиться значно більше, аніж це дозволяють фінансові можливості. Проводяться масштабні змагання серед територіальних громад та загальнообласні турніри. Волинь завжди достойно представлена й на всеукраїнських спортивних змаганнях серед сільських, селищних та міських громад», – зауважив Олександр Мендусь.

З огляду на це, він звернувся до голови Волиньради з проханням про надання фінансування з обласного бюджету на навчально-спортивну роботу для обласного осередку товариства, оскільки передбачених цьогоріч асигнувань вистачає лише на оплату праці.

«Мені відомо, що у товариства з об’єктивних причин цьогоріч було забрано 250 тисяч гривень. Відтак, я буду ініціювати відповідні консультації із керівництвом департаменту культури, молоді та спорту ОВА, про виділення додаткового фінансового ресурсу для товариства при розподілі вільних залишків обласного бюджету, якщо такі будуть, – запевнив очільник обласної ради Григорій Недопад. – Крім цього, є сенс налагодити більш тісну співпрацю із головами територіальних громад щодо проведення спортивних турнірів у сільській місцевосці та їх співфінансування».

З огляду на те, що свого часу майновий комплекс обласної ДЮСШ «Колос» було передано в обласну комунальну власність, керівництво товариства клопоталося і про укладення довгострокового договору оренди тут кількох офісних приміщень на пільгових умовах для обласного осередку ВФСТ «Колос».

«Я скерую відповідне доручення відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради. Переконаний, що це питання нами буде детально вивчене та вирішене вже найближчим часом», – зазначив голова облради Григорій Недопад.

Крім того, Олександр Мендусь вважає, що на часі також підписання угоди про співпрацю між обласним комунальним закладом ОДЮСШ «Колос» та Волинською територіальною організацією ВФСТ «Колос». На його думку, цей документ має передбачати ряд спільних дій, у тому числі й використання матеріальної бази школи для проведення ініційованих товариством спортивних заходів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*