офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ БК «СТАРИЙ ЛУЦЬК»

Йшлося про підсумки сезону та перспективи баскетбольної команди суперліги зокрема та розвитку цього виду спорту в області загалом.

В обговоренні також взяли участь Андрій Бокоч депутат обласної ради, голова Піклувальної ради БК «Старий Луцьк-Університет», його президент та генеральний спонсор Олексій Мельник, головний тренер Дмитро Чайковський, заступниця голови ОВА Мирослава Якимчук та очільник профільного департаменту облвійськадміністрації Олександр Хвіщук.

«Чемпіонат України наша головна команда завершила у чверть фіналі, а в Кубку України увійшла до фіналу чотирьох. Саме у ці хвилини наші гравці змагаються у фінальній грі за чемпіонство у баскетболі 3х3», – розповів про результати сезону головний тренер Дмитро Чайковський. Він розповів, що упродовж минулого року суттєво і якісно оновився склад команди суперліги, до того ж на трибуни повернулися уболівальники, і це – додатковий стимул для гравців. Серед проблем він назвав потребу у посиленні фінансової підтримки клубу, невизначеність, пов’язану із новим законом про мобілізацію, хоч більшість професійних гравців – це студенти, а також брак досвідчених тренерських кадрів для роботи з дітьми та підлітками.

Як одне із досягнень БК «Старий Луцьк» його президент Олексій Мельник називає відродження і розвиток в області дитячого та юнацького баскетболу як в тому числі і стратегії підготовки місцевих баскетболістів для професійної команди найвищого легіону. «Ми провели 4 дитячих чемпіонати області, і враження у мене найкращі. Вже маємо список із півтори сотні дітей, які упродовж літніх канікул будуть зайняті на баскетбольних майданчиках. І хай не усі вони стануть професійними гравцями, але спорт прищепить їм цілеспрямованість, дисциплінованість, зробить фізично і морально загартованими», – переконаний Олексій Мельник. Він також додав, що професійні баскетболісти вже розпочали підготовку до нового сезону, і команда розраховує здобути медалі.

За всебічну підтримку БК «Старий Луцьк-Університет» та баскетболу в області загалом керівництво клубу відзначило голову Волиньради Григорія Недопада подякою. «Ми і надалі у міру можливостей будемо допомагати, бо що більше вкладатимемо у спорт, тим менше витрачатимемо на медицину. Але сьогодні пріоритет видатків – це допомога силам оборони, але організаційно-методичну підтримку ми гарантуємо», – запевнив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*