офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ОГЛЯНУВ ДВА БУДІВЕЛЬНИХ МАЙДАНЧИКИ НА БАЗІ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

У березні тут розпочато роботи з реконструкції приміщень під новітнє обладнання для лікування онкопатології та створення реабілітаційного центру в рамках започаткованого подружжям Пінчуків національного проєкту RECOVERY, метою якого є відновлення, допомога в протезуванні та лікуванні тяжкопоранених під час війни.

Перший об’єкт – облаштування в онкологічному центрі спеціального приміщення під сучасний лінійний прискорювач вартістю 39 мільйонів гривень, який Міністерство охорони здоров’я передасть у червні. «Ми дуже потребували ще одного такого апарату. Онкопатологія вимагає комплексного лікування, тому променева терапія застосовується для 80% наших пацієнтів, до того ж їхня кількість останніми роками зросла, в тому числі і за рахунок внутрішньо переміщених осіб. Ця версія лінійного прискорювача значно сучасніша, тож ефект лікування буде результативнішим і максимально щадним», – стверджує керівник підрозділу Юрій Малімон.

Реконструкція площ під таке устаткування технологічно складна і вартує близько 20 млн грн. Самі будівельні роботи становлять менше половини суми, решта – це встановлення багатоступеневої системи протирадіаційного захисту відповідно до вітчизняних норм і вимог виробника обладнання. Голова Волиньради Григорій Недопад зазначив, що до фінансування цих потреб долучиться і обласний бюджет. Перший транш у сумі 5 млн грн вже спрямовано.

Другий масштабний проєкт, який реалізується в обласній клінічній лікарні за фінансової підтримки Фонду Віктора Пінчука, – це створення реабілітаційного центру RECOVERY для відновлення захисників після важких поранень. «Він буде одним з найбільших серед областей – площею 1700 м.кв., на 50 стаціонарних ліжок та з усіма видами фізичної та психологічної реабілітації. Вартість реконструкції і обладнання складає 59 мільйонів гривень. Роботи маємо завершити до вересня. Паралельно навчаємо додаткові команди фахівців», – розповів директор головної клініки Волині Олександр Дудар. Він також поділився планами облаштувати і функціональну зону відпочинку з різним мощенням, де б додатково адаптовувалися протезовані пацієнти, а також створити протезний цех і, таким чином, отримати повний цикл відновлення. Для цього Олександр Дудар має намір залучати допомогу спонсорів і меценатів.

«Я задоволений якістю робіт. Донорські кошти мають бути використані максимально раціонально. Ефективна реабілітація наших воїнів – це одне з визначальних завдань на тривалу перспективу. Тому працюємо всі разом і за різними напрямками», – зазначив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*